CZ

The oldest club in Prague. Music. Theater. Café

Program and tickets

theatre

Underground Comedy stand up show

Friday 24.9.2021, 20:05
Detail and tickets
theatre

Travel Night: Tomík na Cestách – Tuktukem z Thajska na Moravu

Monday 4.10.2021, 19:00
Detail and tickets
theatre

Nekostel – Duchovní restaurace. Obsluhují Pastoral Brothers

Tuesday 5.10.2021, 20:00
Detail and tickets
theatre

Underground Comedy Stand-up Show

Friday 8.10.2021, 20:00
Detail and tickets
theatre

Chvilka pro volby

Saturday 9.10.2021, 13:00
Detail and tickets
theatre

Divadlo RePublika – Boss Babiš

Monday 11.10.2021, 19:30
Detail and tickets
theatre

Nekostel – Duchovní restaurace. Obsluhuje Alexandr Flek

Tuesday 12.10.2021, 20:00
Detail and tickets
theatre

Expedice Lenka – charitativní premiéra filmu + …

Monday 18.10.2021, 19:00
Detail and tickets
theatre

Nekostel – Duchovní restaurace. Obsluhuje Martin C. Putna

Tuesday 19.10.2021, 20:00
Detail and tickets
theatre

Divadlo RePublika – Boss Babiš

Thursday 21.10.2021, 19:30
Detail and tickets
theatre

Travel Night: Lost Czech Man – Pěšky a stopem po …

Monday 25.10.2021, 19:00
Detail and tickets
theatre

Terapie sdílením LIVE – Ester Geislerová a Honza Vojtko

Wednesday 27.10.2021, 19:30
Detail and tickets
theatre

Křest knihy HORY A NEKONEČNO + Pecha Kucha Travel Night

Monday 22.11.2021, 19:30
Detail and tickets