EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

galerie

Výstava: Šárka Vildová (Vild Art) – ŽIVEL

Datum

5.5. – 5.6.2022

Cena

vstup zdarma

|| Vernisáž proběhne 5.5.2022 od 18:00 a zahájí ji Orion a Vegy se svým DJ setem.

Výstava Živel představuje řadu dvanácti nových obrazů, které budou volně k přímému prodeji. Hlavní myšlenkou výstavy je abstraktní vyobrazení přírodních živlů voda, oheň, země a vzduch. Autorka výstavy cílí na temperament každého jednotlivce a probouzí v nich jejich niterné touhy.
Jedná se o soubor obrazů s rozmanitou barevnou škálou a výraznou reliéfní strukturou. K vidění bude akrylová malba na plátně v kombinaci s různorodými technikami. Autorčina experimentální tvorba vychází zejména z abstraktního expresionismu, kdy klade velký důraz na detail, a proto se můžete těšit na neotřelost, živost a jedinečnost obrazů. Prodej originálních děl, bude probíhat také v digitální formě NFT.

Šárka Vildová je česká malířka původem z jihočeského Tábora. Je absolventkou SUPŠ Bechyně a tříletého studia na Jihočeské univerzitě, pedagogické fakultě s výtvarným zaměřením. V současnosti tvoří jako jediná umělkyně pod značkou Vild Art, kterou vybudovala společně se svým manželem Martinem Vildem. Vild Art se zaměřuje na ryze abstraktní volnou tvorbu a privátní umění. Více než 200 kusů děl je v současné době v soukromých sbírkách. Každoročně věnují výtěžek z aukčně prodaných obrazů na charitativní účely.

|| Všechna plátna jsou malována technikou akrylových barev v kombinaci se strukturovací pastou.
|| Rozměr: 110 x 90 cm

Zobrazit všechny výstavy