EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

galerie

ZRUŠENO: Výstava fotografií: Milan Říský – Live

Datum

10.3. – 6.4.2020

Cena

vstup zdarma

ZRUŠENO Z DŮVODU EPIDEMIE KORONAVIRU!

Výstava nabídne velkoformátové fotografie, které autor pořídil během posledních téměř šesti let na českých i zahraničních pódiích, ať už to bylo na německém festivalu Rock im Park v Norimberku, kde je Milan Říský oficiálním fotografem, v plzeňském Divadle Pod Lampou nebo na mnoha vystoupeních uznávaných muzikantů. Sám autor si nejvíce cení dnes již ikonické fotografie Toma Morella. Dalším oblíbeným portrétem je pak ten s Chesterem Bennigtonem z Linkin Park nebo fotografie Darona Malakiana ze System of a Down. K vidění budou také snímky Rammsten, Foo Fighters, Tool, Twenty One Pilots, Slipknot, Marilyna Mansona a dalších.

Návštěvníci výstavy si užijí nejen velkoformátové fotografie, ale vedle vizuálního zážitku mohou mít i prožitek hudební. Ke každé fotografii si totiž mohou pustit díky playlistu na Spotify, Apple Music nebo YouTube i příslušnou skladbu prostřednictvím svého mobilu.

Milan Říský *1988
Jako fotograf a redaktor prošel časopisy Rock & Pop a Rock’n’All, šest let působil na pozici webeditora, redaktora a fotografa v Plzeňském deníku. V současnosti jej můžete potkávat na akcích Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje, nebo číst jeho recenze a sledovat fotografie v časopise Fakker. Dlouhodobě spolupracuje s plzeňským hudebním klubem Divadlo pod lampou, jako doposud jediný Čech bude již čtvrtým rokem oficiálním fotografem festivalu Rock im Park v německém Norimberku. Se svým fotoaparátem také doprovázel na turné Daniela Landu. 

Vernisáž proběhne 10.3. v 18:00 v prostorách galerie Rock Café.

Zobrazit všechny výstavy