EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

galerie

Výstava: Eliška Štěpová / Noetika mileniála

Datum

4.6. – 30.6.2021

Cena

vstup zdarma

Současná výstava s názvem Noetika mileniála je věnovaná autobiografickým příběhům ze života a pracovního prostředí autorky. Dvě diametrálně odlišná povolání zachycená do trefných komiksů, které chytnou u srdce každého.

Jaké je pojítko mezi profesí vychovatelky a prácí s dětmi ve školní družině a grafikem ve sportovním marketingu? Humorem sobě vlastním ztvárňuje různé zážitky, které jsou prezentovány formou krátkých stripů. Autorka sama uvádí, že je to pro ni i forma terapie.

Vernisáž zahájí akustický set skupiny Collectors.

Eliška Štěpová se narodila v Hradci Králové. Vystudovala SOŠPg v Nové Pace, odkud její kroky následně mířily do Prahy, kde vystudovala kresbu a ilustraci v médiích na VOŠ Václava Hollara. Aktivně se věnuje kresbě ilustrací, malbě a převážně tvorbě komiksů. Jako absolventskou práci vytvořila první díl komiksové knihy the Understate, který se nese v duchu sci-fi. Její první výstava se konala v roce 2018 ve studentské galerii Artrafika v Praze, a druhá v roce 2019 v Hradci Králové.

Eliška Štěpová je pro nás neobjeveným talentem tuzemské ilustrátorské scény. V současnosti se živí, jako grafický designér.

Zobrazit všechny výstavy