EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

„United Islands of Prague 2016“: VEES, GITS a Giovanni Mazziotta (křest alba „AnniMa“ brazilského hudebníka žijícího v Praze)

Datum

Sobota 25.6.2016, 20:00

Cena

zdarma

„United Islands of Prague 2016“:

22:30: VEES a GITS

20:00: Giovanni Mazziotta (křest alba „AnniMa“ brazilského hudebníka žijícího v Praze)
AnniMa: Brazilian Fusion
Rozkročen mezi afro Brazílií a Evropou, AnniMa, hudebník a skladatel z Rio de Janeira, který aktuálně žije v Praze, představuje svůj koncert, na němž pokřtí své nové album AnniMa, v němž se splétají kořeny tradice se svébytnou moderní muzikalitou. AnniMa ve své tvorbě vychází z rytmů samby, forró, salsy a bossa novy, jež dynamizuje funkem, popem a rockem. Album AnniMa je tak osobitým holdem hudební rozmanitosti Brazílie. Jakožto vokalista a hráč na kytaru je AnniMa doprovázen elektrickou kytarou, kontrabasem a bicími. Jeho umělecké jméno vycházející z portugalského slova animar (oživit, probudit, rozhýbat) vystihuje charakter jeho textů, jejichž cílem je oslavit život s jeho všedními hodnotami. www.annima.eu

Watt DF (sound system)
Tříčlenný sound system s živou perkusivní sadou, který hraje africké a jihoamerické elektronické styly jako afro house, kuduro, baile funk, tropical bass, cumbia apod.

Koncert se koná v rámci spolupráce s festivalem kultury portugalského jazyka “Lusófona” organizovaného Portugalským centrem v Praze, Camoes, I.P. Více zde.