EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

divadlo

Underground Comedy: Co by kdyby

Datum

Středa 20.4.2022, 19:00

Cena

200 Kč

předprodej v síti GoOut

Co by kdyby?
Underground Comedy. Tahle skupina komiků vystupuje v Rock Café už více než sedm let a za tu dobu se tak klub stal nejdůležitější stand-up comedy scénou v Praze. Být na pódiu sám jen s mikrofonem je sice pořádný adrenalin, ale občas je tam v záři reflektorů člověku trochu smutno. A tak teď komici přicházejí se zcela novým formátem, kterým chtějí opět dobýt vaše srdce a bránice.

Co kdyby neexistovala gravitace? Co kdyby druhou světovou válku vyhrálo Grónsko? Co kdybyste měli místo prstů na rukou pět penisů a měli uplést svetr? Taky se někdy bavíte uvažováním nad podobně švihlými hypotetickými situacemi? Nová show Co by kdyby? je jich plná. Dva týmy komiků se postaví proti sobě a každý z nich musí publiku popsat, jak by si s danou situací poradil. A někdy ji musí i předvést. Zcela improvizovaně, bez rekvizit, s nulovou přípravou. Show spojuje prvky panel show (v Česku například Hádej kdo jsem, Copak bych vám lhal apod.) s klasickou impro show. Tenhle neobvyklý klon popisují takto:

„Ano, i my jsme klesli tak hluboko. To, co dělá vaše teta v kulturáku na vsi nebo váš otravný šéf na team buildingu, teď děláme i my v Underground Comedy – chodíme na kurzy improvizace. A protože každý správný team building je zakončený besídkou pro přátele a rodinné známé, i Underground Comedy stand-up Vás zve na tenhle podivný experiment. A pokud pořád nechápete, co se jako děje – ano, chvílemi bude to vypadat podobně jako ‚Partička‘, ale vlastně ne úplně. Pořád nechápete, co? My taky ne.“

Vystoupí: Tereza Bonaventurová, Láďa Karda, Luděk Staněk, Jan Studnička,
Moderuje: Tomáš Plhoň
Stopáž: 90 min bez přestávky