EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Turbo ACs (USA) + support

Datum

Pondělí 29.7.2024, 20:00

Cena

350 Kč

Předprodej v síti GoOut

Koupit vstupenky online

Americká punk-rocková partička Turbo ACs se v létě vrací do Evropy a Praha mezi jejich zastávkama nemůže chybět – zapište si do diářů 29. července 2024!

Po vydání posledního alba Radiation u Concrete Jungle Rec v roce 2018, které je dalším milníkem v historii kapely, jež si za více než 20 let vytvořila svůj vlastní surf punkový zvuk, se Kevin a spol. nemohou dočkat, až ho opět dostanou do rukou, a prodloužené letní turné v roce 2024 přichází právě včas.

A tentokrát kapela oslaví 20. výročí vydání alba Automatic z roku 2003, které produkoval Blag Dahlia z Dwarves. Při této příležitosti vydavatelství Concrete Jungle Records vydá 26. dubna 2024 speciální remasterovanou edici tohoto alba. Zpěvák Kevin Cole v něm prostřednictvím svého deníku vypráví o divoké cestě bouřlivou historií kapely, která je součástí nových rozšířených poznámek k desce. Remasterovaná speciální edice, která je k dispozici na vinylu a CD a kterou na obou formátech doplňují syrové demosnímky na CD, nabízí fanouškům jedinečný pohled na vznik tohoto kultovního alba.

Skupina Turbo ACs vznikla v ošuntělých uličkách New Yorku na počátku 90. let. Po vydání mnoha EP a samplerů na různých labelech vyšlo v roce 1996 jejich debutové album Damnation Overdrive u newyorského labelu Blackout! Records a mělo velkou odezvu – zejména v Evropě. Díky nezaměnitelnému hlasu frontmana Kevina Colea a prvkům Dicka Dalea, Ramones, Misfits a Motörhead se dostali do srdcí mnoha fanoušků.

Vstupenky online