EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

divadlo

ZRUŠENO: Travel Night: Tomík na Cestách – Tuktukem z Thajska na Moravu

Datum

Pondělí 4.10.2021, 19:00

Cena

150,-

předprodej v síti Foxticket.cz

ZRUŠENO Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ!

///

Povídání o zemích, jejich tradic a kultur, které Tomík na roční cestě navštívil s thajskou rikšou (tuktukem) z Bangkoku do České republiky. (Navštívené země jsou: Thajsko, Myanmar, Indie, Nepal, Írán, Turecko, Evropa…). U každé země se Tomík zastaví, poví zajímavé informace o ní a doplní vtipným příběhem, kterých má plné kapsy. Celé vyprávění je prokládáno fotkami a videem se zvukovou stopou.

Přednáška je veselá, inspirujícího i motivujícího charakteru, která se nese v duchu „Každý pro-blém má řešení a většinou více než jedno.“ Zkrátka, jestli úplný amatér a trdlo s neznalostí moto-ru a jazyka a daných zemí, dokáže dotlačit 35 let starou thajskou herku sám přes půl světa, tak zvládnou, jde opravdu všechno. O tom, jak se nevdat, bojovat, ještě si to pořádně užít a plno dalšího se právě na přednášce dozvíte s veselým podáním.

TOMÍK NA CESTÁCH
Cestovatel, snílek a autor cestopisu Tomáš Vejmola alias Tomík na cestách se vydal na další neskutečnou cestu. Tentokrát vyrazil S TUKTUKEM Z THAJSKA PŘES PŮL SVĚTA AŽ NA MO-RAVU!
Tuktuk je thajská tříkolka, kterou si Tomík pořídil v Thajsku a bez jakýchkoli zkušenosti se úplně sám vydal s tímto 35 let starým vozidlem na cestě přes půl světa až domů. Za 365 dní projel 13000 km skrz Thajsko, Myanmar, Indii, Nepál, Írán, Turecko… až tuktuk přesně do roka a do dne dotlačil domů do České republiky.
O tom, že to jde, když se chce, jak zvládnou těžké situace, nebo jaký to je být sám jeden rok na dobrodružné cestě, kde se potýkal s mnoha problémy. Velké množství barvitých historek plných neskutečných situacích, útěků před slonem, příšerných Indů, ale i nádherného Íránu Vám Tomík s humorem a jistou nadsázkou mile rád poví za doprovodu fotografií a videí promítaných na plátně.

O TRAVEL NIGHT
Pravidelné cestovatelské večery se zajímavými osobnostmi v divadelním sále legendárního praž-ského klubu Rock Café na Národní třídě. Na Travel Night budeme zvát lidi, kteří nás baví a inspi-rují a zároveň věříme, že to bude bavit i návštěvníky. Hlavním motivem, který bude všechny přednášející spojovat je cestování. Neznamená to však, že se bude jednat o cestovatele v kla-sickém slova smyslu. Naším cílem je naopak oslovit co nejpestřejší spektrum lidí i napříč profe-semi. Jedinou podmínkou je vášeň pro cestování! Informace o dalších akcích najdete na webu travelnight.beerwithtravel.com