EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

divadlo

Tomík na cestách: Z Hranic okolo hranic – pražská premiéra filmu

Datum

Pondělí 28.3.2022, 19:00

Cena

190 Kč

předprodej v síti foxticket.cz

Dámy a pánové,
je nám potěšením Vás pozvat na pražskou premiéru našeho cestopisného filmečku Z Hranic okolo hranic 28. 3. 2022 do prostor Rock Café.

O čem film je?
Covid uzavřel hranice a cesty do dalekých končin se stali nemožnými. Proč ale cestovat do dálek, když to nejkrásnější máme přímo pod nosem a zažít dobrodružství jde i u nás!
Parta přátel s komickými vozidly, vyrazili na cestu 2000 km dlouhou po České republice skrz Prahu, aby nejen zažili dobrodružství, po kterým tolik prahnou, ale hlavně, aby vykouzlili jednomu pánovi úsměv na tváři.
Film je provázán dronovými záběry a doprovázen hudbou, kterou napsal, zahrál a zazpíval zpěvák skupiny Wohnout Matěj Homola, který se ve filmu též objeví společně s náčelníkem žlutého cirkusu Danem Přibáněm

Ve filmečku se objeví: Thajský tuktuk – Žihadlo, Maluch, Tomáš Vejmola, Jiří Horák, Barbora Dvořáčková, David Žváček, Dan Přibáň, Matěj Homola a další.

Stopáž: 53 minut
Předprodej: v síti Fox Ticket zde

Na premiéře se objeví aktéři filmečku společně s Petrem Čtvrtníčkem, který film doprovází mluveným komentářem.

Pro více informací sledujete tuto událost a my všichni se na vás už teď těšíme!

O autorovi:
Tomáš Vejmola se snaží cestovat a dělat různé blbosti co ho baví. Jednou jel na kole do Gruzie a zpět a ujel tak za 101 dní 7000 km, poté si koupil v Thajsku tuktuk a vyrazil s ním domů přes hromadu zemí až za jeden rok a 13000 km v kolech dorazil v pořádku domů. Z cesty dokonce vyšla i knížka a díky této knížce se vydal na cestu z Hranic okolo hranic s tuktukem v doprovodu kamaráda Jirky a jeho Maluchu. Tuktuk ho bohužel tak moc poznamenal, že se rozhodl už letos v dubnu koupit si další, tentokrát Africký, chce si tak doplnit sbírku tuktuků z každého kontinentu aspoň jeden.