EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

The Slots (křest singlu & klipu Maybe) + hosté: emozpěv, Readymade Backsliders

Datum

Čtvrtek 21.4.2022, 20:00

Cena

170 Kč v předprodeji / 220 Kč na místě

předprodej v síti GoOut

Koupit vstupenky online

Z důvodu epidemie koronaviru přesunuto na 21. dubna 2022! Děkujeme za pochopení!

The Slots představují druhý singl z připravovaného EP, který ve studiu Andel Sound nahrál producent Gordon Raphael. „Maybe“ je píseň o vztahu, ve kterém není všechno tak, jak se zdá. Vizuálně poutavý videoklip animoval David Daenemark a v premiéře jej máte možnost spatřit poprvé naživo.

Emozpěv
emozpěv je kapela. Hudební základy mají kdesi v české písničce, ale nečekejte přílišnou alternativu ani rádiový střední proud. Naopak, připravte se na syrový a dravý indie rock s melancholickým nádechem nejen v textech, ale i v celkovém provedení. To dělá z emozpěvu jednu z nejnápaditějších skupin, kterou lze v Čechách potkat. Emozpěv má za sebou dynamický vývoj od sólového písničkáře přes duo, trio, kvartet až po plnou kapelní sestavu. Na kontě mají již tři desky. Z prvního eponymníhoalba zabodoval v hitparádě Velká Sedma na Radio 1 singl Svár, který se stal celkovým vítězem za rok 2014. Druhou desku s názvem Hebké bolesti produkoval Boris Carloff a na podzim 2016 vyšla na labelu Tranzistor v distribuci firmy Supraphon, tato se setkala se širším ohlasem a například hudební magazín Headliner jí charakterizoval jako jednu z nejvyzrálejších indiefolkových nahrávek z poslední doby. Krátce po vydání “Hebkých bolestí” se k autorské dvojici ve složení Ondřej Vratislav Vyšehradský a Martin Drahoňovský přidali kytarista Dalibor Hrubeš, klávesista Matěj Porteš a naposledy bubeník Vítězslav Patočka. Kapela vydala na jaře 2020 nové album Spolu.

Readymade Backsliders
Readymade Backsliders je čtyřčlenná kapela složená z muzikantů žijících v Praze a Karlových Varech. Ve své hudbě mísí prvky divoké americké Missouri, romantickou duši holandských námořníků a pravého českého beatu! Na podzim roku 2021 plánují vydat své debutové EP s názvem This is the way to go! a s ním koncertovat na české i zahraniční scéně

Vstupenky online