EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

The Rocket Dogz (15 let kapely a křest desky) + special guest: Queens of Everything

Datum

Pátek 1.12.2023, 20:05

Cena

300 Kč v předprodeji / 350 Kč na místě

předprodej v síti GoOut

Oh yeah bejby! NOVÁ DESKA A PATNÁCT LET NA KRKU?

To si žádá večírek!

Uplynulo hodně vody od chvíle, kdy jsme jako trojice holobrádků vylezli z boudy a začali dělat bordel na stagích po celym širym světě. Všechny ty boží akce, ujetý kiláky a vypitý piva by dneska už nikdo nespočítal, stejně tak jako průsery a dobrodružství, který se s náma táhnou od úplnejch začátků. Stalo se toho mnoho. Lidi odcházeli a přicházeli a spousta věcí už je dneska dááávno jinak. Teda až na jednu, ten vzteklej čokl se furt ne a ne zastavit…
Ať už se ale dělo cokoliv, vždycky to byla královská jízda a byl by smrtelnej hřích takový pěkný číslo neoslavit se vší parádou a tak jak je to týhle kapele vlastní. Tedy v zapařenym klubu ve společnosti těch nejlepších lidí.
Teď už ale dost sentimentu, ju? Na ten bude dost času u baru ❤

Takže co nás čeká!

Na zlatym podnose vám naservírujeme výroční show okořeněnou řadou speciálních hostů, mezi kterými nebudou chybět ani původní členové The Rocket Dogz. Můžete se tak těšit na průřez songama od těch na který už dávno padl prach, až po ty úplně nejnovější. Navíc zde společně pokřtíme i naší pátou řadovou desku Out of Cages!, která v den křtu vychází na LP a CD u PHR Records. Nové album bude možné zakoupit přímo na akci, stejně jako nový merch.
A to není všechno!

Co by to bylo za večírek snů, kdyby nám nekryla záda tlupa nefalšovanejch partners in crime? Je nám proto velkou ctí představit i druhou kapelu večera, kterou není nikdo jiný než naši nejbližší pražský compañeros QUEENS OF EVERYTHING!
Hodně jsme toho o tomhle mejdanu namluvili a teď přišel čas konat.
Těšíme se na Vás. Živý nás nedostanou!

DOGZ