EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

THE DILLINGER ESCAPE PLAN (USA) Z kapacitních důvodů se akce přesouvá do Lucerna Music Baru

Datum

Středa 15.2.2017, 19:00

Cena

520 Kč

Předprodej: Obscure.cz

Američtí The Dillinger Escape Plan to prý balí! Ať je to jakkoliv, příští měsíc přijedou na starý kontinent a vyhrožují posledním turné! Chcete ještě jiný důvod, proč si je nenechat ujít? V pražském Rock Café v polovině února slibují průřez celou diskografií THE DILLINGER ESCAPE PLAN, ikona math coru, mají za sebou hard core/punkové začátky, což vysvětluje jejich živelnost a živočišnost a mnohé úrazy členů kapely. 
Oficiálně vznikají roku 1997, což je letos přesně 20 let. Svými koncerty, plnými energie, propracované muzikantské dokonalosti, která se neznalým jevila jako disharmonie, si jich brzo všímá i Mike Patton a vytáhne Dilliny na společné turné s jeho úchylným projektem Mr. Bungle. Před 10 lety, vyšlo kritiky nejoceňovanější album „Ire Works“, tehdy ještě pod křídly britských Earache records, které brzy kapela opustila, ostatně jako většina jejich koní. Zatím poslední deska „Dissociation“ vychází v roce 2016.
Speciálním hostem na evropském turné a tudíž i v Rock Café jsou k naší radosti norští SHINING, které jste loni mohli vidět v Praze společně s Intronaut.