EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

The Atavists, Deaf Heart a Monna

Datum

Pátek 7.2.2020, 20:00

Cena

200,- + poplatky / 250,- na místě

předprodej v Rock Café shopu a v síti GoOut

Na pátek 7. února jsme pro vás nachystali velký r’n’r mejdan. Mocným hudebním zážitkem jistě bude dvěma Anděly oceněná kapela The Atavists. Partička z Hradce Králové, která se nezalekla vystoupit před kapelou Muse. Jejich hudba se pohybuje na pomezí blues a stoner rocku. Osobitý vokální projev frontmana kapely Adama Krofiana již několikrát dokázal nadchnout nemalé publikum.

Dalším překvapením, které jsme pro vás objevili, je „novinka“ na české hudební scéně kapela Deaf Heart. Seskupení kolem bývalého frontmana kapely Airfare Thomase Lichtaga je jasná záruka kvality. Pokud se obáváte nového, věřte, že profesionálové od Ewy Farné, Lenny, A Banquet a Rituály vědí přesně, jak zaujmout na první dobrou. Důkazem toho je první příčka žebříčku hitparády rádia RockZone s písní Blood. „Rocková aristokracie právě dozívala“, tvrdí pánové.

Celou akci odstartuje kráska Dana Yousifová se svojí nadupanou partou. Monna je loňským hudebním objevem projektu REC.STAGE 2018! Vyhrála v konkurenci 537 interpretů z celé České republiky a vítězství jí zajistilo hraní na festivalech Colours of Ostrava, Rock for People nebo Sázavafestu. Debutová deska „Watch The New World Tonight“ sbírá od začátku pozitivní reakce, dostalo kapelu na pozici „Tip týdne“ na Bandzone.cz a zaujalo i jednoho z předních československých baskytaristů – Martina Ivana (Michal Pavlíček, BSP, Kamil Střihavka…), který se ke kapele nedávno připojil. Vychutnejte si mix rocku, popu, soulu, reggae a užijte si energii a radost, která z kapely přímo tryská!