EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Stellaris, Behavioral Sink, Make Me Collapse, Depression Island

Datum

Čtvrtek 3.9.2020, 19:00

Cena

125,- + poplatky / 150,- na místě

předprodej v síti GoOut

Stellaris je pražská melodic metalcorová kapela, která vstoupila na scénu na začátku letošního roku. Na stage přinášejí neutuchající energii, a to nejen díky svému nasazení a dravosti, ale i díky kombinaci melodických linek, nařezaných pasáží a unikátních vokálů. Tahle cz-sk banda ve složení Nicol, Jamie, Hudy a Milpi vás na koncertech vždycky solidně rozhýbe a navíc má pro vás do konce roku nachystáno spoustu super novinek, tak si je nenechte ujít!

Make Me Collapse je mladá metalcorová kapela z Hradce Králové založená roku 2017. Tvoří moderní hudbu v kombinaci s nostalgickými vibracemi minulých let, kde se tvrdé, rychlé a screamované pasáže mísí s melodickými kytarami a emotivním zpěvem. To vše je proloženo energickými breakdowny, takže si každý fanoušek tvrdé hudby přijde na své. Na začátku roku 2020 kapela přidává do svého setu vlastní propracovanou light show.

Depression Island vznikli koncem roku 2015 v Pacově z bývalých členů formací Bastards Way, For Sale, Hackdown a Swarm, hrající mix metalcore/hardcore melodií s texty o životě. Rok 2019 je ve znamení koncertů v nové sestavě a natáčení singlu „I am afraid that I am nothing to you“ u Damiána Kučery na Slapech, včetně klipu. Na začátku roku 2020 kapela točí opět u Damiána Kučery nové EP, které vzápětí doplňuje i dalším klipem.

Behavioral Sink