EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Srdcařské okénko s Norou Fridrichovou a Leou Surovcovou / Česká televize

Datum

Čtvrtek 26.11.2020, 16:00

Cena

vstup zdarma

Srdcařské okénko jede dál! Tentokrát se za pípu postaví reportérky Nora Fridrichová a Lea Surovcová z České televize, které se rozhodly podpořit rodiče samoživitele.
Podpoříme hned dvě věci – jeden konkrétní příběh a jednu organizaci. První, komu je zapotřebí pomoc, je organizace NF Vrba, která se stará o ovdovělé rodiny s dětmi v ČR. Takovýchto rodin je v ČR až 25.000 a NF Vrba jim pomáhá spolufinancovat každodenní aktivity.
A jak že to celé funguje? Vždy v určený den a čas vám vaši oblíbenci u Rock Café načepují pivo z minipivovaru do pet lahve s sebou, případně vám udělají kávu z pražírny doubleshot (za příplatek i do porcelánového hrnečku s logem klubu, který vám zůstane na památku). 30 % z tržby z daného dne pak věnujeme vždy na vybraný charitativní projekt.
Touto cestou chceme také podpořit minipivovary, které standardně máme na čepu, k dostání bude výhradně jejich pivo.
Zároveň vás prosíme o dodržování veškerých platných nařízení – noste prosím roušky, dodržujte rozestupy a po dokončení nákupu se prosím před klubem déle nezdržujte. I tak můžeme všichni pomoct tomu, abychom se co nejdříve viděli na akcích nebo na baru.
Děkujeme a těšíme se v úterý na viděnou!