EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Srdcařské okénko s Mejlou (Vypsaná fixa)

Datum

Čtvrtek 19.11.2020, 16:00

Cena

vstup zdarma

Srdcařské okénko jede dál, tentokrát se za pípu postaví Mejla z Vypsané fixy! Kromě toho, že válí na kytaru v této legendární kapele, je aktivní také v dalších hudebních projektech (např. Sleeping Boy) a mimo jiné pracuje i jako grafik. Nyní si ale vyzkouší roli výčepního!
A jak že to celé funguje? Vždy v určený den a čas vám vaši oblíbenci u Rock Café načepují pivo z minipivovaru do pet lahve s sebou, případně vám udělají kávu z pražírny doubleshot (za příplatek i do porcelánového hrnečku s logem klubu, který vám zůstane na památku). 30% z tržby z daného dne pak věnujeme vždy na vybraný charitativní projekt.
Touto cestou chceme také podpořit minipivovary, které standardně máme na čepu, k dostání bude výhradně jejich pivo. Tentokrát se můžete těšit na Pivovar Antoš a jejich Lucky Man 13° IPL. Kompletní nabídka bude k nahlédnutí u okýnka.
Zároveň vás prosíme o dodržování veškerých platných nařízení – noste prosím roušky, dodržujte rozestupy a po dokončení nákupu se prosím před klubem déle nezdržujte. I tak můžeme všichni pomoct tomu, abychom se co nejdříve viděli na akcích nebo na baru.
Děkujeme a těšíme se v pondělí na viděnou!