EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Srdcařské okénko s Jindřichem Šídlem a týmem Šťastného pondělí

Datum

Úterý 24.11.2020, 16:00

Cena

vstup zdarma

Srdcařské okénko jede dál! Tentokrát se za pípu postaví tým Šťastného pondělí v čele s Jindřichem Šídlem! Ti se rozhodli podpořit organizaci Život 90, která pomáhá seniorům žít aktivně a realizovat se i ve vyšším věku.
A jak že to celé funguje? Vždy v určený den a čas vám vaši oblíbenci u Rock Café načepují pivo z minipivovaru do pet lahve s sebou, případně vám udělají kávu z pražírny doubleshot (za příplatek i do porcelánového hrnečku s logem klubu, který vám zůstane na památku). 30% z tržby z daného dne pak věnujeme vždy na vybraný charitativní projekt.
Touto cestou chceme také podpořit minipivovary, které standardně máme na čepu, k dostání bude výhradně jejich pivo. Tentokrát se můžete těšit na Nachmelenou opici a jejich SUN APA 12°. Kompletní nabídka bude k nahlédnutí u okýnka.
Zároveň vás prosíme o dodržování veškerých platných nařízení – noste prosím roušky, dodržujte rozestupy a po dokončení nákupu se prosím před klubem déle nezdržujte. I tak můžeme všichni pomoct tomu, abychom se co nejdříve viděli na akcích nebo na baru.
Děkujeme a těšíme se v úterý na viděnou!