EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Srdcařské okénko s Beer with Travel

Datum

Čtvrtek 29.10.2020, 16:00

Cena

vstup zdarma

Ačkoliv nám koronavirus už podruhé zavřel hudební i divadelní sál, na to nejdůležitější si zatím netroufnul – na naše srdcařství! Nechtěli jsme zůstat jen sedět se založenýma rukama, naopak i v této situaci chceme pomáhat potřebným. Rozhodli jsme se proto spojit síly s hudebníky, divadelníky a partnery našeho klubu a otevřít pro vás 1x týdně naše srdcařské okénko!

Jak to bude fungovat? Vždy v určený den a čas vám vaši oblíbenci u Rock Café načepují pivo z minipivovaru do pet lahve s sebou, případně vám udělají kávu z pražírny doubleshot (za příplatek i do porcelánového hrnečku s logem klubu, který vám zůstane na památku). 30% z tržby z daného dne pak věnujeme vždy na vybraný charitativní projekt.

Jako první se v srdcařském okénku a za pípou představí dvojice pivních cestovatelů Beer with Travel, tedy Honza a Vláďa. Ti se rozhodli „propitou“ částku poslat na účet malé Lenky, která trpí těžkým autismem. Volba to v jejich případě není překvapivá – na začátku roku podnikli ve staré rezavé Felicii Expedici Lenka s cílem co nejvíce podpořit právě tuto milou slečnu. V současné době z cesty dokončují road movie a na transparentní účet do dnešního dne vybrali téměř 140 tisíc korun.

Každý, kdo si ve čtvrtek v srdcařském okénku koupí pivo s sebou nebo kávu, přispěje právě i na Lenku. Dobročinnosti se meze nekladou – pokud někdo chce přispět Lence přímo na transparentní účet, bude moc ráda, protože každá koruna se počítá.

Transparentní účet: 2401716324/2010

Touto cestou chceme také podpořit minipivovary, které standardně máme na čepu, k dostání bude výhradně jejich pivo. Tentokrát se můžete těšit na pivovar Nachmelená opice a jejich SUN APA 12°. Kompletní nabídka bude k nahlédnutí u okýnka.

Zároveň vás prosíme o dodržování veškerých platných nařízení – noste prosím roušky, dodržujte rozestupy a po dokončení nákupu se prosím před klubem déle nezdržujte. I tak můžeme všichni pomoct tomu, abychom se co nejdříve viděli na akcích nebo na baru.

Děkujeme a těšíme se ve čtvrtek na viděnou!