EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Space of Variations (UA), Evermorphing (UA), STELLVRIS, Up!Great

Datum

Středa 20.3.2024, 19:00

Cena

1. vlna 320 Kč / 2. vlna 380 Kč / 450 Kč na místě

předprodej v síti GoOut

Imago Europe Tour 2024!

Space Of Variations /UA/
Neodmyslitelně zásadní kapela současné undergroundové moderní metalové scény. Díky své intenzivní práci a houževnatosti byla tato kapela vystřelena ze své ukrajinské domoviny, aby dokázala, že jejich originální hudba má být součástí mezinárodní hudební scény. Svým přístupem “nikdy to nevzdávej” se dostali až na pódia, kde hráli po boku kapel jako P.O.D., Architects, Eskimo Callboy, Jinjer, Emmure, Devil Driver, Bad Omens, Three Days Grace, Malevolence, Vended nebo Adept a sami si vydali několik singlů. Mezi nejvýznamnější počiny patří LP Mind Darknet, jež obsahuje fantastický singl “Tibet”, který má na YouTube už přes 800 tis. zhlédnutí a zaujal nejen fanoušky, ale také lidi točící se kolem hudebního průmyslu. Ukrajinská elektrárna Space Of Variations objevuje zajímavá zvuková zákoutí a pocity a získává si posluchače tím, že je pohltí nejrůznějšími náladami obsažených v melodiích i textech, prožívají vše od brutálních a nekompromisních momentů po emočně vypjaté. Na tour budou propagovat jejich zatím poslední počin „Imago“, který vydali u Napalm Records.

Up!Great /CZ/
Veronica Hurt a její chlapci.
HC/rock/nu-metalový mix s absolutní ženskou energií. Vydali tři desky, milují míchání stylů nejen ve vlastní tvorbě, ale rádi spojují svá živá vystoupení s kapelami různých žánrů.
Sdíleli pódia s ukrajinskou crossoverovou smrští Jinjer a v průběhu minulých let se často objevovali na pódiích po boku moldavských nu-metalistů Infected Rain. Na konci minulého roku dokončili v DS studiu nové CD. Z alba jsou zatím venku dva singly s videoklipy – “Everyone Knows the Truth” a “Why?!”.