EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

PŘESUNUTO: Sebastian

Datum

Neděle 24.4.2022, 19:00

Cena

300 Kč

předprodej v síti UMticket.cz

ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ PŘESUNUTO NA 16.10.2022! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

Jeden z nejúspěšnějších zpěváků své generace se proslavil megahitem Toulavá. Nyní kapela Sebastian v čele s frontmanem Sebastianem Navrátilem pracuje na nových písní, které chce svým fanouškům představit na třech koncertech v různých koutech České republiky. Kapela Sebastian tak přijede 24. dubna do pražského Rock Café, o čtyři dny později zazní novinka LaLaLa, Prach, Rub a Líc, Toulavá, nebo Cizinka v Brně v Metro Music Baru a 6. května zakončí kapela tour koncertem ve Vratislavicích blízko domovskému Liberci, kde Sebastian zahrají v kulturním centru 101010.

„Moc se na vás s celou kapelou těšíme na všech zastávkách, které jsme si pro vás v rámci naší jarní tour připravili. Po té dlouhé pauze se nemůžeme dočkat, až si zahrajeme!“ vzkazuje svým fanouškům frontman kapely SEBASTIAN Sebastian Navrátil.

Frontman Sebastian oslavil nedávno své třicetiny a jako dárek si nadělil nový singl o vnitřních nejistotách a vlivu okolí, který doplnil působivým mysteriózním videoklipem na motivy filmu Donnie Darko. Představuje se tak v úplně jiném světle, což dokazuje nejen vizuál, o jehož námět a režii se postarala dvojice Tomáš Falcon Vorel a Jan Strach, ale i styl hudby a zvuk, který je úplně jiný, než na jaký jsme byli u oblíbeného zpěváka zvyklí. „Nevylučuju, že se i další skladby ponesou v podobném duchu,“ slibuje Sebastian.