EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Rocky Leon (USA/AT), Deliwery a L159

Datum

Sobota 15.10.2016, 20:00

Cena

150,- (+ poplatky v předprodejích)/ 180,- v místě

Předprodeje: Rock Café, GoOut.cz

Rocky Leon
Aho,j jmenuju se Rocky a do Rock Café jedu ze Salzburku.
Hudba je pro mě oslavou, žádný chmury! Užívám si muziku, která dokáže vyjádřit hluboký emoce, ať už radost nebo vztek, hlavně, aby mnou pohnula.
Moje hudba je tady, aby mně a světu neustále připomínala, že nic není až taková složitost, jak se zprvu může zdát. Zpívat radostný písničky o tom, co mě všechno štve je můj způsob, jak si nedovolit brát se příliš vážně.
Život je pecka, ať už si nahoře, nebo dole a jedno bez druhýho stejně nenajdeš, takže neřeš blbosti a přijď zapařit!

L 159 (punk rock/Praha)
Kapelu L159 spojila platonická láska k Haně Zagorové. Osud zařídil, že při cestě hromadnou dopravou jejich telefony simultánně vyzvonili nutnost blankytného nebe ke štěstí. Pak už je to historie.
Oblíbeným Pokémonem této trojčlenné sestavy je bůček a společně hrají melodický punk rock, primárně zaměřený na vytrvalou konsternaci ornitologů, které srdečně zve do Rock Café!

Deliwery (punk rock/Praha)
Deliwery je pětičlenná kapela hrající svižný a energický punk rock okořeněný vlivy ska, trochu world music a kapelami typu The Offspring, No Relax a La Fraction.
Zpěvačka Bára to kromě pořádného zpěvu umí rozbalit na saxofon i příčnou flétnu, takže parádní show a hromada energie zaručena.