EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Rock4Students: Šťáva, Propadleek, CakeTalk a Band4Students

Datum

Úterý 14.2.2023, 18:30

Cena

100 Kč ISIC / 150 Kč

Vstupenky pouze na místě.

Rock4Students: Jsou organizace jejíž cílem je prohlubovat vztahy mezi pražskými VŠ studenty a univerzitami pomocí kulturních a sportovních akcí.

Šťáva: Kapela z okolí Kladna. Hrají experimentální metal, inspirují se prokletými básníky, kladou (si) existencialistické otázky a předávají nové pohledy. Zpracovávají různá témata lidské povahy. Fyzičnost i mysl těla, řev.

Propadleek: Naše kapela vznikla v září roku 2017, co se týče stylu, je těžké nás někam zařadit- hrajeme takovou směsici folku, punku, popu a rocku. Našimi největšími dosavadními úspěchy bylo zahrát si na Pražském Majálesu a vydání debutového EP „Kdo je Hanych“. V současném složení fungujeme od července 2020, a to: Ondřej „Koby“ Kobrle (zpěv, klávesy), Petr „Saffer“ Polívka (zpěv, rytmická kytara), Jan „Hanych“ Vaněk (rytmická kytara), Viky Machytková (housle), Jáchym „Džej“ Šilha (bicí, perkuse) a Matouš „Bruno“ Blažek (baskytara). Snažíme se naší hudbou a texty zlepšovat fanouškům náladu, budeme rádi, když vy se jimi stanete taky.

CakeTalk: Cake Talk je pražská studentská kapela o pěti členech. Kombinuje alternativní rock s jazzfunkovými vlivy a prvky tvrdších žánrů. Momentální sestava se sešla před dvěma roky na gymnáziu Nad Alejí, ale kapela v různých obměnách vystupuje již od roku 2015.
Pravidelně plní pražské kluby, jako např. Rock Café, kde každoročně hostují na Alej Music Festu a dalších akcích, dejvickou Klubovnu nebo Chapeau Rouge.
V posledních dvou letech se jim také podařilo navázat spolupráci s německou kapelou Tune Circus. S nimi sdíleli pódium a úspěch nejen v domácí Klubovně, ale pár měsíců na to i v bavorském Bamberku, kde se poprvé představili zahraničnímu publiku.