EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Rock for People presents: PUP (CAN) + support: Pom Pom Squad (USA)

Datum

Neděle 30.10.2022, 20:00

Cena

490 Kč

předprodej v síti GoOut

Při posledním pražském koncertu v roce 2019 si PUP naprosto podmanili Café v lese. Bylo tedy jasné, že návrat této kanadské party do České republiky bude ve velkém stylu. A bude tomu tak!
30. října 2022 přivezou do pražského Rock Café novou desku, v pořadí čtvrtou, s názvem “The Unraveling of PUPTheBand”. Ta vyjde 1. dubna 2022.
Vstupenky v prodeji od pátku 4. března, 11:00 v síti GoOut.net.

PUP o nahrávání nového alba:
To sídlo je velmi skutečné – je to rozlehlé rezidenční studio v nejdeprimovanějším středně velkém městě v Connecticutu, kde producent Peter Katis pomáhal s natáčením desek kapelám jako The National, Interpol, Frightened Rabbit a Kurt Vile. Na zdech visí zlaté desky, všude je bludiště podivných nových místností, které členové kapely objevovali takřka denně. Při dešti střecha zatéká a netopýři po setmění získávají zpět “své” podkroví. Zpěvák PUP Stefan Babcock tu nahrával všechny své vokály v obývacím pokoji v noci. „Ostatní kluci se jen snažili žít svůj život,“ říká.” “A já s Nestorem jsme tam dole křičeli do mikrofonů, zatímco oni se ve vedlejší místnosti dívali na televizi.“ Babcock si vzpomněl, jak mu Katis říkal, že netopýři „odcházejí“ během denních hodin. „Říkal jsem: Ne, oni spí,“ řekl Babcock, „nikam nejdou, nemají kam jít.“

Support: Pom Pom Squad (USA)