EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

ODLOŽENO: Rock for People presents: Blodywood (IND)

Datum

Pondělí 14.3.2022, 19:00

Cena

450 Kč

předprodej v síti GoOut

Vážení fanoušci, vzhledem k trvající nejistotě, jaké budou podmínky cestování a koncertování v jednotlivých zemích, se indická kapely Bloodywood rozhodla odložit své nadcházející turné. Jsme v kontaktu s managementem kapely ohledně nového termínu pražského koncertu, o tenhle jedinečný zážitek vás v žádném případě nechceme připravit!

Prosíme, ponechte si vaše vstupenky, zůstávají v platnosti na nový termín, který oznámíme už brzy.

///

Metal z Indie? No jasně, proč ne! Bloodywood začali nejdříve tvořit metalové covery známých popových hitů, ale časem se propracovali i k vlastní tvorbě, se kterou právě vyráží na turné.

V roce 2016 dal kytarista Karan Katiyar výpověď v právnické firmě a spolu Jayantem Bhadulou založil nejprve dvoučlennou kapelu s jednoduchým záměrem – „zničit popové songy“. Do povědomí hudebních médií jako Metal Hammer nebo Loudwire se dostali hned rok poté se svojí coververzí hitu Heavy dnes už neaktivních Linkin Park s komentářem „jak Heavy od Linkin Park mělo původně znít“. Odvážné? Jednoznačně. Ale kýžený úspěch a pozornost to kapele přineslo.

Kromě hudební tvorby se kapela soustředí i na charitativní projekty se zaměřením na sociální problémy, kde se snaží různými způsoby pomáhat.