EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Rock for People presents: Blodywood (IND) + special guest: Lake Malice (UK)

Datum

Úterý 14.3.2023, 19:00

Cena

vyprodáno

Vzhledem k trvající nejistotě a prozatím nejasnému vývoji situace ohledně Covid-19 dospěla indická kapela Bloodywood k nelehkému rozhodnutí přesunout nadcházející turné včetně pražského koncertu. Pražský koncert v Rock Café se uskuteční v novém termínu 14. března 2023.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Prodej vstupenek pokračuje v síti GoOut.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

///

Metal z Indie? No jasně, proč ne! Bloodywood začali nejdříve tvořit metalové covery známých popových hitů, ale časem se propracovali i k vlastní tvorbě, se kterou právě vyráží na turné.

V roce 2016 dal kytarista Karan Katiyar výpověď v právnické firmě a spolu Jayantem Bhadulou založil nejprve dvoučlennou kapelu s jednoduchým záměrem – „zničit popové songy“. Do povědomí hudebních médií jako Metal Hammer nebo Loudwire se dostali hned rok poté se svojí coververzí hitu Heavy dnes už neaktivních Linkin Park s komentářem „jak Heavy od Linkin Park mělo původně znít“. Odvážné? Jednoznačně. Ale kýžený úspěch a pozornost to kapele přineslo.

Kromě hudební tvorby se kapela soustředí i na charitativní projekty se zaměřením na sociální problémy, kde se snaží různými způsoby pomáhat.