EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Kultura do domu: Ivana Korolová

Datum

Sobota 4.4.2020, 18:00

Cena

100,- / 200,- / 300,- / 400,- / 500,-

virtuální předprodej v síti GoOut

Jak všichni víme, situace není lehká – nejen pro kulturu, ale pro celou společnost. Jako klub máme (a zřejmě ještě po nějakou dobu budeme mít) zavřeno, to ale neznamená, že bychom se flákali! A abychom vám aspoň trochu zpříjemnili pobyt v karanténě, připravili jsme se pro vás společně s NetwIN Production a Blue Lune Productions sérii online streamů přímo od nás z Rock Café. Až k vám do domu vám pomocí televizních a počítačových obrazovek doručíme vaše oblíbené interprety, ať už z klubové scény nebo z velkých festivalových pódií. Chceme tak podpořit kulturu jako celek – od interpretů až po dělníky kultury jako jsou například zvukaři nebo osvětlovači!

Dalším interpretem, který se v rámci našich live streamů představí, je herečka a zpěvačka Ivana Korolová! Hudebně na sebe Ivana upozornila v roce 2018, kdy vydala svůj první singl „PMS“. Následovaly další úspěšné singly jako „V tom“ či „Paleo“, které zvítězily opakovaně v několika hitparádách. Na konci loňského roku vydala své debutové CD Kruhy. Interpretku i klub můžete podpořit zakoupením virtuální vstupenky dle svých možností v síti GoOut.

Stream bude živě ke zhlédnutí na Facebooku Rock Café, Novinky.cz, DVTV, Forum 24, samozřejmě také na FB stránce Ivana Korolová, případně i na Youtube kanálu: https://www.youtube.com/channel/UCW9d5mA_DNXlaBjvgOocXUQ a ze záznamu v TV Seznam.

Další program live streamů:
6.4. Tomáš Matonoha & Inspektor Kluzó
8.4. MYDY
10.4. Gipsy.cz

Již brzy další jména!

Nebo je libo dát si k online streamu virtuální pivo a podpořit tak další chod Rock Café? Stačí kliknout sem:
https://goout.net/cs/jine-akce/na-virtualni-pivo-do-rock-cafe/llrof/+yehiq/