EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Old Folks House, George Moon, China Soup + afterparty: Candy Flip DJ’s

Datum

Čtvrtek 21.10.2021, 20:00

Cena

150,- + poplatky / 200,- na místě

předprodej v síti GoOut

🌈Old Folks HouseE 🌈 garage punk rock’n’roll
Pražská trojice, co brouzdí po garážový český scéně už pár let, ale nikdy, prostě nikdy neomrzí. Co víc, kluci teďkon oznámili, že zítra je to jejich poslední gig. Achjo.
RIP
Old Folks House jsou totiž přesně TA správná garáž, jaká má bejt – surová, místy lehce nasraná a špinavá. Stejně jako třeba kapela The Maggie’s Marshmallows se dříve pohybovali kolem Kokpitu (čti legendární zaniklé místo plné zkušeben na Malostranské), kde se konaly kultovní punkové akce. Kytaristu Milana Buršíka a bubeníka Vojtu Buřiče můžete znát i z kapely Vellocet Roll, která teď prej hrozně frčí.
🎶poslech zde

🌈GEORGE MOON 🌈 psych’n’roll, freakbeat, garage punk
Představ si zakouřený roadhouse a rozjetou kapelu s excentrickým frontmanem, co se na pódiu kroutí líp než ještěří král. Hudební projev i kreace frontmana Gregora Daleckého lehce připomínají něco jako nechtěný dítě Iggyho Popa a Micka Jaggera. Jejich potem a bluesem nasáklé garažové mojo se ti zaryje hluboko pod kůži.
🎶poslech zde

🌈CHINA SOUP 🌈 // psychedelic garage rock
Je partička tachovsko-plzeňských hovaďáků co ujíždí na vlnách psychedelie a garáže. Jejich tvorba je protkaná příjemně ujetými synťáky a zuřivou dávkou energie. Navíc patří mezi jednu z kapel, které po covidové pauze udělali ohromný progres.
🎶poslech zde

🌈CANDY FLIP DJ’S🌈 // vinyl’s DJ duo
🎶http://facebook.com/candyflipDJs

Doors: 20:00