EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

ZRUŠENO: Obscure presents: Twelve Foot Ninja (AUS)

Datum

Úterý 7.3.2023, 19:00

Cena

520 Kč předprodej / 550 Kč na místě

předprodej na obscure.cz

Jménem kapely a jejího managementu s lítostí oznamujeme, že Twelve Foot Ninja přerušují svou činnost na dobu neurčitou a v příštím roce žádné turné nepojedou – navzdory rozsáhlému hledání se nepodařilo najít náhradu za zpěváka Kina, který kapelu opouští.

Peníze za vaše Obscure e-tickety budeme vracet automaticky na vaše účty, není třeba nás v této věci kontaktovat. Pro ostatní předprodeje se prosím s refundacemi obraťte přímo na ně, budou informováni.

///

Australani Twelve Foot Ninja mají specifický smysl pro humor a ten se odráží jak v jejich videích, tak hudbě. Moderní, progresivní, zábavní i hraví. Když se do toho tihle protinožci opřou, roztočí ‚krejzy‘ cent-riff-ugu muzikálně náročných zvratů a rytmů vměstnaných do chytlavých písní se zajímavě rozloženými zpěvy. Něco jako srážka Periphery s projekty Mikea Pattona, z nichž je třeba určitě jmenovat Mr. Bungle. A jelikož se na nové album čekalo pět let, dvanáctistopý ninja na vás na jaře 2022 s novinkou „Vengeance“ vykoná svou pomstu. Hudbou!