EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Nasty Ratz, Wicked Dolls, Hand Grenade, Játro

Datum

Pátek 5.1.2024, 19:00

Cena

250 Kč

vstupenky pouze na místě

ROCK PARTY v ROCK CAFÉ.
4 kapely a nadupaný páteční večer!

Vystoupí:
NASTY RATZ (Sleaze metal, Praha)
Kapela koncertující u nás i v zahraničí je tak schopná a skvělá, že si i tento popisek píše sama! První koncert v roce odehraje doma v pražském Rock Cafe, kam se vrací po roce. Show plná pyrotechniky a světel bude obsahovat i pár songů z třetího alba, které vyjde příští rok pod taktovkou Martina Sweet (CRASHDIET), který se podílel nejen jako producent ale i skladatelsky, kytarista a zpěvák. No prostě nás posunul o X tříd výš, tak se o tom přijďte přesvědčit sami!

Wicked Dolls (Rock’N’Roll, Kladno)
Horrorové texty, tvrdší rock’n’roll ovlivněný hlavně starou dobrou muzikou z let sedmdesátých. Wicked Dolls přijedou z Kladna a přivezou s sebou energickou show.

Hand Grenade (metal, Mírovice)
Od roku 2008 drtí česká pódia. Energická Hand Grenade plně koresponduje s názvem kapely. Nejtvrdší kapela večera se navíc může pyšnit spolupráci s Honzou Toužimským (Arakain). Koncerty i studiová tvorba jsou na profesionální úrovni. Přijďte si užít jejich profesionální show plnou moderního metalu!

Játro (Postmoderní PUNK, Chomutov)
Historie kapely sahá až do roku 1983, kdy kapela začíná vystupovat, než je v roce 1985 zakážou, aniž by to někdo stihnul sdílet! Přehrávky pro kapelu nedopadly, a tak má útlum až do konce let devadesátých. S výměnou kytaristy nyní opět skládají nové songy, nahrávají desky, koncertují a těší se na svůj debut v Rock Café!