EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Mr. Moss, Manu Destra, Celest & Charles

Datum

Středa 27.4.2022, 19:55

Cena

200 Kč v předprodeji / 250 Kč na místě

předprodej v síti GoOut

Manu Destra
Manu Destra je electro-popová hudební skupina, která vznikla v roce 2017 a skládá se z 5 členů. Kapela od roku 2020 hraje v nové sestavě a v září vydala své debutové EP – Before The Show. Žánrově se nejvíce blíží elekrtronickému popu ale ve svých písních se nebojí odbočit k různým subžánrům elektronické hudby, nebo k použití orchestrálních nástrojů. Do srdcí publika se snaží zapsat nejen originálním zvukovým designem, ale také anglickými texty.

Mr. Moss
Mr. Moss je jediná neo swingová kapela v České republice. Její živá a energická vystoupení vás rozhodně dokážou roztančit. Základem této kapely je rytmická sekce složená z bubeníka Maria Škalouda, jeho bratra Honzy Škalouda, který hraje na basovou kytaru a elektrický kontrabas, z Ruska pocházejícího kytaristy Ramila Gasanova a klávesáka/DJe Michala Dvořáčka. Dále je kapela tvořena dechovou sekcí složenou z trumpetisty Františka Vaníčka a saxofonisty Milana Petiry. A to nejlepší nakonec – naše zpěvačka, která pochází ze státu Florida v USA, Ms. Nicole Fay Kupka. Tato kapela absolvovala mnoho koncertů, včetně vystoupení na velkých festivalech, jako jsou Jamrock, Majáles Pardubice a další. V roce 2020 se zúčastnili mezinárodní soutěže Líheň, které se každoročně účastní stovky kapel, a ukořistili si zde 2. místo. Jinak hrají na velkých firemních akcích, ale i v menších klubech s komornějším obsazením publika. 
V únoru roku 2020 tato kapela vydala své první album s názvem High, které najdete na Spotify, Apple music a Youtube. Vlajková loď alba nosící stejný název se dokonce objevuje v českém filmu Bábovky. Od té doby vydali mnoho singlu, třeba “U Can’t Stop Us ft. ŘEHOŘ”, “Piano Rolls”, nebo “FREEDOM”.

Celest & Charles
Horká krev české hudební scény, která proudí od roku 2019 v žilách této desetičlenné sestavy překvapila nejednoho posluchače. Autorská tvorba kapely Celest & Charles se žánrově prolíná mezi funky, R&B a diskem. Směsice těchto stylů přináší na tuzemská jeviště naději, že české hudební texty mohou stále dávat smysl a hudba nemusí znít jako počítačová simulace.
V roce 2021 vydali C&Ch svoje debutové album Singularita hitparád, které obsahuje 5 skladeb. Během koronavirové pandemie se členové kapely pustili do natáčení druhé desky, která bude obsahovat 11 nových skladeb a vyjde na podzim roku 2022.