EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Monte Carlo Strippers + support: Fumar mata, Opening Act

Datum

Středa 14.6.2023, 20:00

Cena

200 Kč v předprodeji / 250 Kč na místě

předprodej v síti GoOut

Pražská alternativní kapela Monte Carlo Strippers se po roce vrací do pražského Rock Café! Tentokrát ovšem s akustickým EP v zádech a řadou nových singlů!
K této si příležitosti si pozvala na pomoc kapely The Opening Act a Fumar Mata.
Další dva blyštivé klenoty pražské noci! ✨

Monte Carlo Strippers
Na přípravu tohodle explozivního drinku jsou potřeba dva díly pořádně nakopnutých kytar, jeden díl funky bicích, lehký splash distorted basy a to celé okořeníme unikátním zpěvem ve spiritu Laney Stalyeho. ⛓️
Nesmíme zapomenout na závěr přidat ozdobu ve formě psychadelických kytarových sól! 🍄
Jestli chceš náš grungy/funky/alt. mix ochutnat, tak se vklidu posaď, barman už tahá skleničku. 💜

Fumar Mata
Jsme mladá psychedelicko-rocková skupina staromilských párátek, která se v hudební inspiraci zasekla v období 80.-90. let. Nehrajeme ani rychle, ani pomalu, ale doufáme, že náš hutný zvuk složený z kytar, kláves, basy, bicích, tamburíny a zasněného zpěvu, tě přinutí alespoň pohnout brvou.
Jsme hustý, protože nosíme brýle a občas si i zapálíme. Budeme moc rádi, když si nás přijdete poslechnout a podpoříte naši tvorbu!

The Opening Act
Jsme oheň, jsme vítr ve větvích, jsme láska, jsme bolest, jsme divoký opice, jsme Kluci z Vyšší Dívčí a hudba je náš lék. Osud nás dal dohromady aby jsme hráli a budeme hrát pořád! Píšeme písně ze života a hovoříme řečí art rocku a arpegiátorů
The Opening Act je Pražská studentská založena v roce 2021 zakládajícími členy Taberem a Armandem Kotíkovými, Mikolášem Vojtěchem, Benem Poppym a Anatolem Legrosem.

Čas – 19:00 – Dveře
20:00 – The Opening Act
21:00 – Monte Carlo Strippers
22:00 – After party – Fumar Mata