EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Marcel Gidote’s Holy Crab (křest desky) + special guests: Sépie z Hor, Neue Welt

Datum

Sobota 15.4.2023, 20:00

Cena

220 Kč v předprodeji

Předprodej v síti GoOut

Po křtu v domácí krabí líhni v Plzni kapela Marcel Gidote’s Holy Crab představí nové album Farm Alarm i v matičce Praze!

MARCEL GIDOTE’S HOLY CRAB
Marcel Gidote’s Holy Crab (MGHC) je pětičlenná skupina banditů pocházejících z divokého západu. Tvoří pod rouškou psychedelie a nebojí se žádného z žánrů. Na kontě mají EP Bay Of Roots (2020) a LP Humidity Breaking Limits (2021). Minulý rok strávili nahráváním a také na svých prvních zahraničních misích. Letos tvorbu rozšířují o album jménem Farm Alarm, s jehož fyzickou formou se právě na této akci vytasí. Těšíme se!

SÉPIE Z HOR
Sépie z Hor je moderní “jazzová” kapela čtyř sehraných kamarádů a zkušených hudebníků, která se formovala v průběhu posledních pěti let hraním na českých festivalech, v klubech a na berlínských ulicích. V posledních dvou letech se kapela ustálila ve složení baskytara, saxofon, housle a bicí. Hudba je založena na improvizaci, experimentování a propracování opakujících se motivů. Živá vystoupení výborně sehraných muzikantů vyzařují živelnou energii a inspiraci. V roce 2022 vydala kapela své první album s názvem Děj se vůle soží, které se setkalo s úspěchem u fanouškovské základny kapely, ale i u lidí, kteří kapelu nikdy neslyšeli.

NEUE WELT
Neue Welt je pražský kapela fungující v lehce variujícím složení teprve od roku 2020. Kreativně mísí post-prog a moderní brit-rock v jedinečnou směs poezie, zloby a nadšení z krásy. Rozsáhlé klavírní skladby, zároveň na blast-beatech založené kytarové pasáže, vše s podmalbou houslí, dvou vokálů a melodické basy. Album za rohem.