EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

ZRUŠENO: Maid of Ace (UK) + support

Datum

Středa 23.8.2023, 20:00

Cena

290 Kč v předprodeji / 350 Kč na místě

Předprodej v síti GoOut

Koncert je bohužel z rodinných důvodů zrušený, zde vyjádření kapely:
ANNOUNCEMENT: We hate having to do this but our family need us right now so we’re heading home after tonights show in Hamburg and have to cancel the rest of the tour. We hope you understand, we don’t do this lightly, but it’s important and essential that we do this at this time. We’ll reschedule any shows we can, Refund at point of purchase. So sorry to anyone who had planned to see us, our bookers M.A.D, promoters & venues. Thanks for all your support, We’ll see you soon, Love – MAID OF ACE.

Čtyři sestry, kterým lahodí punk – to jsou Maid of Ace. Po britských a evropských pódiích se pohybují od roku 2005 a za tu dobu si stihly zahrát třeba na Glastobury, vydaly několik úspěšných alb a singlů a pravidelně jsou hosty klubů i festivalů v naší malebné zemi. A chybět nebudou ani letos v létě – do Rock Café zavítají 23. srpna!
Narodily se v Hastings na jižním pobřeží Anglie – Alison, Anna, Abby a Amy. Vzhledem k tomu, že jejich jména začínají na A, rozhodly se být 4 punk-rockovými esy, o kterých bude v tomto žánru slyšet. A to se jim také daří! Známé jsou především svou energií na pódiu a syrovým vztekem.