EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Lopatas Clash vol. 3: Caramelo (DE), Opak Dissu, Labello a další

Datum

Pátek 20.9.2019, 21:00

Cena

200,- 1. vlna / 300,- 2. vlna / 350,- na místě

předprodej v Rock Café shopu a v síti GoOut

Caramelo (DE)

Vycházející mladý ballero z Berlína, patřící pod label Live From Earth, jehož součástí jsou jeho kolegové jako Yung Hurn či NARU dorazí na svojí uplně první Czechia show do Rock Café, na které budete moct slyšet jeho tracky, jako např. ICE-T, Pepsi nebo Wassermann. O důkazu jeho kvalit svědčí i nedávná účast na festivalu Splash, který patří mzi největší rapové festivaly v Německu. Caramelovu show viděli Jardič s Chainem jako support Smokepurrpa v Berlíně, kde to bylo horuce AF, takže jeho účast na třetím LC byla jasná volba.  

OPAK DISSU

Lopatas Clash Bando aka velká stálice na tomto mejdanu. Letos se bude opět křtít CD a tentokrát to bude třetí a závěrečný TAPE od Koránthuga x Angry Tableflip, na který se čeká víc jak na patnáctého. Jakmile vyjdeš z Lesejku Holyday, fasuješ Kolenačela a pak dardu novejch věcí, který šetříme na tento rychtář mode. Budou CDS, bude jazda, tak o tom řekni svý rodině, lebo Lopats Clash 3 bude zase o něco blíž ke hvězdám. 

Labello (Die Mannschaft)

Tento Žižkovský jezdec a obchodník s těstovinami Labello o sobě dává vědět posledním rokem skrze svý vajbin skladby, který se dohromady sešli na jeho debutu Autotune EP. Stejně tak si ho mohl slyšet na treku OFF Season od Bulhara či díky lovesongu pro Vandu Jandu. O tom, jak ti klidný věci mohou odjebat dekel, je třeba se přesvědčit na živo, a to jedině na LC3. A pokuď doma nezůstane Domo, můžeš čekat celý Die Mannschaft.