EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Lopatas Clash vol. 2: Opak Dissu, Dvojlitrboyzz, Galaxia Y, Angrytableflip

Datum

Pátek 18.1.2019, 21:00

Cena

150,- + poplatky do 24.12. / 200,- + poplatky do 16.1. / 250,- v místě

předprodej v Rock Café shopu a v síti GoOut.net

GALAXIA Y (SK)
Banda kolem Fobia Kida má drive jak Marťa Sáblíková na ledu, takže bylo nutný pozvat tenhle rave k nám. Fobia Kid má venku neu horiace album GARÁŽ, který ti rozjebe pokoj a ukradne retiazky, Dymer je raver n.1, kterej nenechá v klidu žádnej klub a záda jim bude hlídat sám velký Big Horse se svojí ultimate selektou. Raver mode je základ, stejně jako Galaxia na našem lineupu.

DVOJLITRBOYZZ
(ICY L, CASHANOVA BULHAR, NIKI 2 LAUDA, GGUNJA, ILLJA, KLEBOLD)
2L aka Sudety Soldierzz není třeba těm co poslouchají rap představovat. V posledním roce nenechali moc klubů a beden v pořádku a vydali ven tvrdý projekty jako ICY L JE NEMOC-NEJ, ART OF PIMP, a nebo v poslední době OFF SEASON EP. Jejich shows mají fire jak když hraje Sparta s Baníkem, takže na Clash2 je to další důležitá crew pro zničené krásného dne.

OPAK DISSU
(ASAP JARDA, DON CHAIN, BLUERAYKORANTHUG, YOUNG LVÍŠE, DJ CASABLANKA)
Tahle banda bude na Lopatas Clash 2 křtít Dirty Jarda Tape a Don Chainův DDD Tape, kterej to bude dropovat ven pár dní před eventem. Kdo byl na minulým Clashi, tak vie ako vypadá CollenaChella rychta, kterou ti předvedem opět a znovu, v ještě silnější podobě a s novejma bangerama. Křtít se bude rovnou dvakrát, takže nech doma své drahé topánky a vem rovnou sportovní dres. Rychtář pro odjebaný dekel v roce 2019 je nutná věc.