EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Live Nation Presents: mehro (USA)

Datum

Pátek 6.9.2024, 20:00

Cena

490 Kč

Předprodej v sítích GoOut a Ticketmaster

Autor hitu „chance with you“ mehro, jehož emotivní a jedinečná hudba si rychle získala srdce fanoušků po celém světě, vystoupí poprvé v České republice.

Americký zpěvák a skladatel mehro je jedním z nejzajímavějších nových talentů na současné hudební scéně. Jako teenager začal zpívat ve sboru a teprve ve svých osmnácti letech se začal učit hrát na kytaru a psát vlastní písně. Jeho hudební tvorba vychází z hlubokých emocí a potřeby je uvolnit.. Mezi jeho hlavní inspirace patří Elliot Smith, Frank Ocean a Phoebe Bridgers. Svou uměleckou identitu vyjadřuje také tím, že své jméno záměrně píše malými písmeny, čímž reflektuje svou preferenci, aby ho definovaly jeho činy, nikoliv slova.

V únoru 2020 vydal mehro svůj debutový singl “perfume”. Díky melancholickým akustickým kytarovým linkám a zamilovaným textům se z této písně stal opravdový indie hit s více než 10 miliony streamů na Spotify. Jeho koncerty nabízejí jedinečnou emotivní cestu plnou hudebních vrcholů i jemných okamžiků. Pokud hledáte hudební zážitek, který vás osloví na hlubší úrovni a zanechá ve vás dlouhotrvající dojem, nenechte si jeho vystoupení ujít.

Předprodej najdete pod tímto odkazem.