EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Live Nation presents: Lauren Mayberry (UK) + support: ELI (UK)

Datum

Úterý 17.10.2023, 20:00

Cena

590 Kč

Předprodej v síti GoOut a Ticketmaster

Harmonogram:
Otevření vchodu: 19:00
ELI: 20:00
Lauren Mayberry: 21:00

Lauren Mayberry ze skvělých CHVRCHES se vydává na sólové tour ke svému novému albu!

Zpěvačka skupiny CHVRCHES Lauren Mayberry dnes oznámila svůj vůbec první sólový počin. Skotská zpěvačka se podělila o informace o chystaném albu – jeho spoluautory zatím neprozradila – a představila sérii amerických a evropských koncertů.

Zatímco v roce 2023 uplyne 10 let od vydání debutu CHVRCHES The Bones Of What You Believe, Mayberry rozhodně hledí do budoucnosti. „Dlouho jsem si nedokázala představit, že bych někdy dělala něco mimo CHVRCHES,“ říká. „Ale jak proplouvám tímto obdobím svého života, začalo mi připadat, že jsou věci, které chci napsat, říct a udělat a které musím udělat sama. Doufám, že tohle album bude moje zábavné, ujeté, smutné, divné, radostné popové hřiště, a moc se těším, až se o něj s vámi podělím.“

Skupina CHVRCHES, která vznikla v Glasgow v roce 2011, prorazila se svým debutovým singlem „The Mother We Share“. V rámci svých čtyř alb, která se v Británii dostala do Top 10, nasbírala kapela do dnešního dne více než 1,7 miliardy globálních streamů. Poslední album CHVRCHES, Screen Violence z roku 2021, si vysloužilo široké uznání od NPR, Entertainment Weekly, Associated Press, Variety, Stereogum, AV Club, Consequence a Uproxx.