EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Lighthouse Keeper (křest desky), .themayrevolution, Mad Rabbits, Heel Turn

Datum

Sobota 20.5.2023, 20:00

Cena

280 Kč v předprodeji

předprodej v síti Fox Ticket

Po debutu ‚Drowning‘ a singlu ‚Insight‘ přichází Lightouse Keeper s novým koncepčním EP ‚Lover Liar Killer Thief‘. Přijďte společně oslavit a pokřtít jeho vydání!

Můžete se těšit na zajímavé hosty, poprvé uslyšíte živě všechny songy z nového EP a k tomu vám přidáme zbrusu nový merch spolu s novým kapelním vizuálem.
Prvním hostem na květnovém křtu budou .themayrevolution! Je to čtyřčlenná kapela z České republiky známá pro svůj specificky zkreslený zvuk, energická vystoupení a hluboké explicitní texty. Žánrově se skupina pohybuje na hraně alt-rocku a garage rocku s významným vlivem interpretů jako Cleopatrick, Boston Manor nebo Highly Suspect.

Druhým hostem budou Mad Rabbits! Zkušená, nekompromisní a neúnavně pracující kapela, která za poslední dobu posunula svoje živé výkony na ještě vyšší úroveň Vás rozhodně v klidu nenechá.
Třetím hostem budou HEEL TURN! Pětičlenná kapela založena Seanem D. Harperem v roce 2021, která ve svojí hudbě kombinuje řízný punk-rock a hardcore. HEEL TURN od roku 2022 odehráli spoustu energických koncertů a pokud jste je ještě neviděli, tak je prostě a jednoduše musíte vidět.
Sledujte tuto událost pro aktuální informace!
Budeme se těšit
Lighthouse Keeper