EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Kultura do domu: Top Dream Company

Datum

Sobota 18.4.2020, 18:00

Cena

100,- / 200,- / 300,- / 400,- / 500,-

virtuální předprodej v síti GoOut

Jak všichni víme, situace není lehká – nejen pro kulturu, ale pro celou společnost. Jako klub máme (a zřejmě ještě po nějakou dobu budeme mít) zavřeno, to ale neznamená, že bychom se flákali! A abychom vám aspoň trochu zpříjemnili pobyt v karanténě, připravili jsme se pro vás společně s NetwIN Production a Blue Lune Productions sérii online streamů přímo od nás z Rock Café. Až k vám do domu vám pomocí televizních a počítačových obrazovek doručíme vaše oblíbené interprety, ať už z klubové scény nebo z velkých festivalových pódií. Chceme tak podpořit kulturu jako celek – od interpretů až po dělníky kultury jako jsou například zvukaři nebo osvětlovači!

Dalším interpretem, který se v rámci našich live streamů představí, je kapela Top Dream Company, která vloni oslavila 15 let na hudební scéně! Tato energická formace vznikla v roce 2004 a pod vedením trumpetisty Petra ”Harmyho” Harmáčka šíří funk a soul po mnoha klubech, festivalech a slavnostech ve střední Evropě. Za tuto dobu si již vydobyla silnou pozici na funkové scéně v celé střední Evropě. Spolupracovala s řadou interpretů z české i mezinárodní scény. Na pódiích se potkala s legendami jako Kool & The Gang, Freak Power, Victor Wooten, Cory Henry a dalšími.

Stream bude živě ke zhlédnutí na Facebooku Rock Café, Novinky.cz, REPORT, Forum 24, Music Zone, extra.cz, g.cz, samozřejmě také na FB stránce Top Dream Company, případně i na Youtube kanálu: https://www.youtube.com/user/praguetopdreamer

Je libo dát si k online streamu virtuální pivo a podpořit tak další chod Rock Café? Stačí kliknout sem:
https://goout.net/cs/listky/na-virtualni-pivo-do-rock-cafe/qllg/