EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Kultura do domu: Tomáš Matonoha & Inspektor Kluzó

Datum

Pondělí 6.4.2020, 18:00

Cena

100,- / 200,- / 300,- / 400,- / 500,-

virtuální předprodej v síti GoOut

Jak všichni víme, situace není lehká – nejen pro kulturu, ale pro celou společnost. Jako klub máme (a zřejmě ještě po nějakou dobu budeme mít) zavřeno, to ale neznamená, že bychom se flákali! A abychom vám aspoň trochu zpříjemnili pobyt v karanténě, připravili jsme se pro vás společně s NetwIN Production a Blue Lune Production sérii online streamů přímo od nás z Rock Café. Až k vám do domu vám pomocí televizních a počítačových obrazovek doručíme vaše oblíbené interprety, ať už z klubové scény nebo z velkých festivalových pódií. Chceme tak podpořit kulturu jako celek – od interpretů až po dělníky kultury jako jsou například zvukaři nebo osvětlovači!

Dalším interpretem, který se v rámci našich live streamů představí, je *Tomáš Matonoha & Inspektor Kluzó*! Jedná se o hudební seskupení zpěvačky Venduly Příhodové, herce Tomáše Matonohy a klavíristy Zdeňka Krále. Začali to dva dlouholetí kamarádi Tomáš a Zdeněk před pár lety. Hráli spolu přes 20 let v kultovním Komediografu, ve 32 dílech show Na forbíně TM (z nichž 16 odvysílala Česká televize), v projektu U piána. Pak přibrali skvělou zpěvačku Vendulu Příhodovou a také dva Ondřeje a dali dohromady kapelu Inspektor Kluzó.

Stream bude v pondělí 6. dubna od 18:00 živě ke zhlédnutí na Facebooku Rock Café, Novinky.cz, DVTV, Forum 24, samozřejmě také na FB stránce Tomáš Matonoha & Inspektor Kluzó, případně i na Youtube kanálu: https://www.youtube.com/channel/UCutQlfJ-59REVHkqYD8TOLA a ze záznamu v TV Seznam.

Další program live streamů:
4.4. Ivana Korolová
8.4. MYDY
10.4. Gipsy.cz

Již brzy další jména!

Nebo je libo dát si k online streamu virtuální pivo a podpořit tak další chod Rock Café? Stačí kliknout sem:
https://goout.net/…/li…/na-virtualni-pivo-do-rock-cafe/qllg/