EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Kultura do domu: The Rocket Dogz

Datum

Čtvrtek 2.4.2020, 18:00

Cena

100,- / 200,- / 300,- / 400,- / 500,-

předprodej v síti GoOut

Jak všichni víme, situace není lehká – nejen pro kulturu, ale pro celou společnost. Jako klub máme (a zřejmě ještě po nějakou dobu budeme mít) zavřeno, to ale neznamená, že bychom se flákali! A abychom vám aspoň trochu zpříjemnili pobyt v karanténě, připravili jsme se pro vás společně s NetwIN Production a Blue Lune Production sérii online streamů přímo od nás z Rock Café. Až k vám do domu vám pomocí televizních a počítačových obrazovek doručíme vaše oblíbené interprety, ať už z klubové scény nebo z velkých festivalových pódií. Chceme tak podpořit kulturu jako celek – od interpretů až po dělníky kultury jako jsou například zvukaři nebo osvětlovači!

Jako další se v rámci našich live streamů představí pražská psychobilly partička The Rocket Dogz! V rámci svého žánru už dávno přerostli českou scénu a pravidelně obráží také zahraniční kluby a festivaly, mimo jiné se představili třeba ruskému nebo španělskému publiku. A nyní se se svým mixem rock’n’rollu, punku, rockabilly a psychobilly představí v dalším live streamu ze série Kultura do domu! Je i klub můžete podpořit zakoupením virtuální vstupenky v síti GoOut.

Stream bude ke zhlédnutí na Facebooku Rock Café, Televize Seznam, Novinky.cz, DVTV, Forum 24, Kids and Heroes, Mighty Sounds a samozřejmě také The Rocket Dogz, případně i na jejich Youtube kanálu:
http://www.youtube.com/user/rocketdogzOFFICIAL

Další program live streamů:
31.3. I Love You Honey Bunny
1.4. Na slovo s umělcem: Jiří Macht2
6.4. Tomáš Matonoha & Inspektor Kluzó
10.4. Gipsy.cz

Již brzy další jména!

Je libo dát si k online streamu virtuální pivo a podpořit tak další chod Rock Café? Stačí kliknout sem:
http://goout.net/cs/listky/na-virtualni-pivo-do-rock-cafe/qllg/