EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

galerie

Kultura do domu: Na slovo s umělcem: Kryštof Hošek

Datum

Pondělí 20.4.2020, 18:00

Cena

50,- / 100,- / 150,- / 200,- / 250,-

virtuální předprodej v síti GoOut

Jak všichni víme, situace není lehká – nejen pro kulturu, ale pro celou společnost. Jako klub máme (a zřejmě ještě po nějakou dobu budeme mít) zavřeno, což ale neznamená, že bychom se flákali!

Abychom vám aspoň trochu zpříjemnili pobyt v karanténě, připravili jsme se společně s NetwIN Production a Blue Lune Productions sérii online streamů přímo z Rock Café Prague. Až k vám do domu vám pomocí televizních a počítačových obrazovek doručíme vaše oblíbené umělce, ať už hudebníky, divadelníky nebo výtvarníky. Chceme tak podpořit kulturu jako celek – od interpretů až po dělníky kultury jako jsou například zvukaři nebo osvětlovači!

Tentokrát se pozornost ubírá na výtvarné umění a na jednotlivé umělce, kurátory či galeristy. Po úspěšné únorové výstavě UŽ JE NEJHŮŘ, která se věnovala aktuální politické náladě v ČR, navazujeme již třetím rozhovorem s jedním z autorů této výstavy.
Na slovo s Kryštofem Hoškem.

Jeden z nejvýznamějších aktuálních a kontroverzních českých sochářů. Kryštof Hošek se ve své sochařské tvorbě věnuje primárně figurativním motivům. Svými plastikami, které oscilují na hranici dekadence, karikatury a popartu, kriticky reaguje na současné společenské nebo politické dění. Jeho rukopis je čitelný na první pohled.
Poslechněte si již v pondělí!

Otázky bude Michalovi Škapovi pokládat vizuální umělec a kurátor Jiří Macht2.

Umělce i Rock Café můžete podpořit zakoupením virtuální vstupenky dle svých možností v síti GoOut: http://goout.net/cs/listky/kultura-do-domu-na-slovo-s-umelcem-krystof-hosek/bimg/

Vysílání můžete sledovat na FB Rock Café Prague, Forum 24, iumeni.cz, Svobodné fórum a další!

Další program:

18.4. TOP DREAM COMPANY
22.4. Deaf Heart
4.5. Best of CZ Slam

Další jména již brzy!
________________
Je libo dát si k online streamu virtuální pivo a podpořit tak další chod Rock Café? Stačí kliknout sem:
http://goout.net/cs/jine-akce/na-virtualni-pivo-do-rock-cafe/llrof/+yehiq/

Zobrazit všechny výstavy