EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Kultura do domu: MYDY

Datum

Středa 8.4.2020, 18:00

Cena

100,- / 200,- / 300,- / 400,- / 500,-

virtuální předprodej v síti GoOut

Jak všichni víme, situace není lehká – nejen pro kulturu, ale pro celou společnost. Jako klub máme (a zřejmě ještě po nějakou dobu budeme mít) zavřeno, to ale neznamená, že bychom se flákali! A abychom vám aspoň trochu zpříjemnili pobyt v karanténě, připravili jsme se pro vás společně s NetwIN Production a Blue Lune Productions sérii online streamů přímo od nás z Rock Café. Až k vám do domu vám pomocí televizních a počítačových obrazovek doručíme vaše oblíbené interprety, ať už z klubové scény nebo z velkých festivalových pódií. Chceme tak podpořit kulturu jako celek – od interpretů až po dělníky kultury jako jsou například zvukaři nebo osvětlovači!

Jako další se v rámci našich live streamů představí pražská partička MYDY. Ačkoliv na podzim zkrátili svůj název z původního Mydy Rabycad, českému publiku není třeba je příliš představovat. Kapela vznikla v roce 2012 a od té doby stoupá jejich hvězda strmě vzhůru. Mají za sebou koncerty v USA, Jižní Koreji, Egyptě a mnoha dalších zemích, představili se také na jednom z nejslavnějších světových festivalů Glastonbury ve Velké Británii. Na podzim vydali novou desku Numbers, kterou pokřtili v narvaném Fóru Karlín. Nyní měli brázdit republiku na jarním turné, koronavirus byl ale proti. Exkluzivně vám proto svojí show předvedou už 8. dubna z Rock Café, a to ve speciální podobě, kterou plánovali obohatit svoje klubové turné – pouze ve původní čtyřčlenné sestavě! Kapelu i klub můžete podpořit zakoupením virtuální vstupenky v síti GoOut zde:
https://goout.net/cs/listky/kultura-do-domu-mydy/fwlg/

Stream bude ke zhlédnutí na Facebooku Rock Café, Novinky.cz, DVTV, Forum 24, ze záznamu také v Televizeseznam.cz. Vysílání samozřejmě nebude chybět ani na FB stránce kapely a jejich Youtube kanálu:
https://www.youtube.com/user/MYDYRABYCAD

Další program live streamů:
4.4. Ivana Korolová
6.4. Tomáš Matonoha & Inspektor Kluzó
10.4. Gipsy.cz

Již brzy další jména!

Je libo dát si k online streamu virtuální pivo a podpořit tak další chod Rock Café? Stačí kliknout sem:
https://goout.net/cs/listky/na-virtualni-pivo-do-rock-cafe/qllg/