EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Kultura do domu: I Love You Honey Bunny

Datum

Úterý 31.3.2020, 18:00

Cena

100,- / 200,- / 300,- / 400,- / 500,-

předprodej v síti GoOut

Jak všichni víme, situace není lehká – nejen pro kulturu, ale pro celou společnost. Jako klub máme (a zřejmě ještě po nějakou dobu budeme mít) zavřeno, to ale neznamená, že bychom se flákali! A abychom vám aspoň trochu zpříjemnili pobyt v karanténě, připravili jsme se pro vás společně s NetwIN Production a Blue Lune Production sérii online streamů přímo od nás z Rock Café. Až k vám do domu vám pomocí televizních a počítačových obrazovek doručíme vaše oblíbené interprety, ať už z klubové scény nebo z velkých festivalových pódií. Chceme tak podpořit kulturu jako celek – od interpretů až po dělníky kultury jako jsou zvukaři nebo osvětlovači!

Jako druzí se v rámci našich live streamů představí I Love You Honey Bunny! Jde o indie-pop-rockovou kapelu z Prahy, která svoji energickou hudbu kombinuje s lehkým nádechem elektroniky. Nikdy jste nečetli žádnou práci na téma astrofyziky? Nevadí! Provedou vás základy zákonů našeho vesmíru. Jejich skladby se často zabývají i politickými a společenskými problémy, které řeší jejich generace. Charismatická čtyřka z Prahy má za sebou tour po střední Evropě, transatlantické tour v Kanadě a festivaly jako maďarský Sziget, Rock for People nebo Colours of Ostrava. Je i klub můžete podpořit zakoupením virtuální vstupenky dle svých možností v síti GoOut na tomto odkazu:
http://goout.net/cs/listky/kultura-do-domu-i-love-you-honey-bunny/holg/

Stream bude ke zhlédnutí na Facebooku Rock Café, Televize Seznam, Novinky.cz, DVTV, Forum 24 a samozřejmě také I Love You Honey Bunny, případně i na jejich Youtube kanálu:
http://www.youtube.com/user/ILoveUHoneyBunnyBand

Další program live streamů:
29.3. Circus Brothers
2.4. The Rocket Dogz

Již brzy další jména!

Je libo dát si k online streamu virtuální pivo a podpořit tak další chod Rock Café? Stačí kliknout sem:
http://goout.net/cs/listky/na-virtualni-pivo-do-rock-cafe/qllg/