EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Kultura do domu: Circus Brothers

Datum

Neděle 29.3.2020, 18:00

Cena

100,- / 200,- / 300,- / 400,- / 500,-

předprodej virtuálních vstupenek v síti GoOut

Jak všichni víme, situace není lehká – nejen pro kulturu, ale pro celou společnost. Jako klub máme (a zřejmě ještě po nějakou dobu budeme mít) zavřeno, to ale neznamená, že bychom se flákali! A abychom vám aspoň trochu zpříjemnili pobyt v karanténě, připravili jsme se pro vás společně s NetwIN Production a Blue Lune Productions sérii online streamů přímo od nás z Rock Café. Až k vám do domu vám pomocí televizních a počítačových obrazovek doručíme vaše oblíbené interprety, ať už z klubové scény nebo z velkých festivalových pódií. Chceme tak podpořit kulturu jako celek – od interpretů až po dělníky kultury jako jsou zvukaři nebo osvětlovači!

Jako první se v rámci našich live streamů představí Circus Brothers! O jejich energii, disco-balkánu a večírcích se vždy mluví ještě dlouho. Na ulici, v klubech i na pódiích festivalů baví tisíce fanoušků, kteří na jejich show tančí často až do ranních hodin a posledních sil. Tentokrát si na ně ale můžete zatancovat přímo u sebe v obýváku! Zároveň můžete kapelu i klub podpořit zakoupením virtuální vstupenky dle svých možností právě zde na GoOut na tomto odkazu:
http://goout.net/cs/listky/kultura-do-domu-circus-brothers/knlg/

Stream bude ke zhlédnutí na Facebooku Rock Café, Televizeseznam.cz, Novinky.cz, DVTV, Forum 24 a samozřejmě také Circus Brothers, případně i na jejich YouTube kanálu:
www.youtube.com/circusbrothers

Další program live streamů:
31.3. I Love You Honey Bunny
2.4. Janek Ledecký

Již brzy další jména!

Je libo dát si k online streamu virtuální pivo a podpořit tak další chod Rock Café? Stačí kliknout sem:
http://goout.net/cs/listky/na-virtualni-pivo-do-rock-cafe/qllg/