EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Kultura do domu: Brass Avenue

Datum

Úterý 14.4.2020, 18:00

Cena

100,- / 200,- / 300,- / 400,- / 500,-

předprodej v síti GoOut

Jak všichni víme, situace není lehká – nejen pro kulturu, ale pro celou společnost. Jako klub máme (a zřejmě ještě po nějakou dobu budeme mít) zavřeno, to ale neznamená, že bychom se flákali! A abychom vám aspoň trochu zpříjemnili pobyt v karanténě, připravili jsme se pro vás společně s NetwIN Production a Blue Lune Productions sérii online streamů přímo od nás z Rock Café. Až k vám do domu vám pomocí televizních a počítačových obrazovek doručíme vaše oblíbené interprety, ať už z klubové scény nebo z velkých festivalových pódií. Chceme tak podpořit kulturu jako celek – od interpretů až po dělníky kultury jako jsou například zvukaři nebo osvětlovači!

Jako další se v rámci našich live streamů představí dechový showband Brass Avenue! Připravte se na ty největší světové hity ve speciální dechové úpravě této pražské partičky, která je navíc vyhlášená skvělou pódiovou show a komunikací s publikem. Tentokrát však nebude komunikovat s návštěvníky v klubu, ale přímo s vámi přes televizní a počítačové obrazovky! Kapela se navíc rozhodla věnovat svůj podíl ze vstupného na sbírku na pořízení roušek a dezinfekčních prostředků, kterou pořádá Armáda spásy.

Virtuální vstupenky můžete zakoupit zde: http://goout.net/cs/listky/kultura-do-domu-brass-avenue/rcmg/

Stream bude ke zhlédnutí na Facebooku Rock Café, Novinky.cz, REPORT, Extra.cz, G.cz, Forum 24, ze záznamu také v Televizeseznam.cz. Vysílání samozřejmě nebude chybět ani na FB stránce kapely a jejich Youtube kanálu:
http://www.youtube.com/channel/UCYlAqdEDx_R6qDfBacr1s8w

Další program live streamů:
16.4. Už jsme doma
18.4. Top Dream Company
4.5. Best of CZ Slam

Již brzy další jména!

Je libo dát si k online streamu virtuální pivo a podpořit tak další chod Rock Café? Stačí kliknout sem:
http://goout.net/cs/listky/na-virtualni-pivo-do-rock-cafe/qllg/