EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Korzo Národní 2022

Datum

Čtvrtek 17.11.2022, 10:00

Cena

vstup zdarma

Korzo Národní po třech letech opět v plné parádě!

Oslavy výročí sametové revoluce nezastavil ani covid. Konaly se sice v omezené míře a z části online, ale i přesto se bylo vidět, jak důležitý den to pro většinu obyvatel naší malebné země je – konec konců na Národní třídu jich opět dorazily desítky tisíc. Nyní se ale Korzo Národní vrací v plné parádě i s hudebním programem. A u toho jako Rock Café samozřejmě nemůžeme chybět!

Program tradičně začne už v dopoledních hodinách. Na takto náročný den je potřeba se posilnit, proto jako jednu z prvních zastávek doporučujeme sametový brunch, po kterém se už můžete nechat pohltit programem po celé ulici, možností je spousta – zapálit svíčku u památníku, navštívit obývák Václava Havla, počíst si v Listopadovinách, dát si svařák u našeho stánku před Rock Café a nebo se zaposlouchat do kapel u některého z pódií. Podobně jako v minulých letech je náš klub garantem hudebního programu.

A kdo nebude mít večer dost, brány Rock Café budou i nadále otevřené, čeká nás totiž oficiální afterparty. Ta začne ve 20:00, na hudebním sále vystoupí 2 interpreti, tím hlavním budou Mutanti hledaj východisko, v horním patře pak až do ranních hodin bude hrát tradičně DJ.

Právě v této době je víc než kdy předtím důležité připomínat si, že svoboda není samozřejmost a je potřeba o ní pečovat a bojovat. Na viděnou 17. listopadu na Národní!