EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Korzo Národní 2021 afterparty: Himalayan Dalai Lama, badfocus, Tea Jay Ivo

Datum

Středa 17.11.2021, 20:00

Cena

vstup zdarma

🕺🏻 Nohy unavený, uši zmrzlý, ale srdíčko chce ještě plesat. Vytrvalce a ty z vás, kteří svobodu chtějí oslavit opravdu se vším všudy, srdečně zveme na afterparty Korza Národní v Rock Café.

✨Lineup:
19:30 open doors

hudební sál:
20:00-21:00 badfocus
21:00-22:00 Himalayan Dalai Lama

galerie:
20:00-01:00 Tea Jay Ivo
✌️ Vstup: zdarma

🎧 badfocus
Za projektem badfocus stojí teprve devatenáctiletý pražský producent, skladatel a multiinstrumentalista Prokop Korb. Jeho hudba představuje zvukově bohatý, intimní zážitek a snahu neustále rozšiřovat svůj vlastní hudební jazyk. Přes svůj mladý věk badfocus ztělesňuje opravdového tvůrčího ducha, hladového po nových zvukových spektrech, beatech a melodiích. Přestože jeho hudební kořeny tvoří zejména jazz, badfocus byl silně ovlivněn mnoha žánry, od klasické hudby přes elektroniku, hip-hop až po indie-pop, které ve své tvorbě kombinuje. V každé písni tak vytváří zcela jedinečný svět, oproštěný od žánrových konvencí a tradičních postupů. Zásadním pojítkem všech skladeb je především emocionální dopad na posluchače.

🎻 Himalayan Dalai Lama
Himalayan Dalai Lama jsou představiteli instrumentální elektronické hudby, kterou v jejich případě definují snové syntezátorové plochy a taneční beaty.

📀 Tea Jay Ivo
Kultovní Tea Jay Ivo obsadí 17. listopadu po roční covidové odmlce opět galerii v Rock Café. Jeho cesta hudební branží začala už před revolucí a byla velmi pestrá – od vystupování s kapelou Garáž jako baskytarista přes prodej těch nejlepších CD a desek ve svém obchodě, rádiové show na Radio 1 až po DJ hraní pod jménem Tea Jay Ivo. A právě v roli DJ se představí také na letošní afterpárty Korza Národní!

😷 Před vstupem kontrolujeme potvrzení o bezinfekčnosti (dokončené očkování/prodělaný covid/negativní test). PCR test nesmí být starší než 72 hodin a antigenní test 24 hodin. Je také povinné mít po celou dobu nasazený respirátor.