EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Už to pude, koncert bude: Povodí Ohře

Datum

Pondělí 24.5.2021, 20:00

Cena

200 Kč

předprodej v síti GoOut

Kostky jsou vrženy – pokud se situace nadále bude dobře vyvíjet, uskuteční se koncert 24. května! To vše ale za poměrně přísných opatření:
– v klubu nebude možné konzumovat ani zakoupit nápoje
– koncert bude na sezení
– bude nutné se prokázat negativní testem (v tuto chvíli zjišťujeme, v jaké formě musí potvrzení být, bude ale stačit i antigenní)
– s ohledem na výše zmíněné body bude omezená kapacita

Jak jsme ale slíbili, koncert prostě bude, až to pude – a to bude nejspíš v pondělí 24. května! Pokud vám chybí hudba jako nám, doporučujeme pořídit si co nejdřív vstupenku.

V případě jakýchkoliv změn vás samozřejmě budeme obratem informovat.

Díky a těšíme se!

///

Chybí vám živý koncerty? Nám strašně! A to samý nám taky řekli chlapi z Povodí Ohře. Proto jsme se rozhodli jeden koncert udělat. Datum? Nevíme. Kdy teda? Hned, jak to opatření dovolí. Bude to na sezení? S rouškama? S omezenou kapacitou? Netušíme. Ale hned v první den, kdy to pude, se potkáme v Rock Café! Bude to trochu partyzánský, ale to my rádi. Kde sehnat vstupenky? Zatím nejsou, předprodej ale spustíme hned, jak budeme vědět, jak bude koncert vypadat.
Událost jsme prozatím nastavili na neutrální datum, které se bude s velkou pravděpodobností měnit. Jedno je ale jistý – Povodí Ohře nám v ten den konečně naživo představí svou novou desku Dva trámy na kříž, kterou vydali loni v listopadu a měli jí u nás taky pokřtít. Všichni partyzáni jsou zváni!
Více info (doufejme) už brzy!