EN

Nejstarší klub v Praze. Hudba. Divadlo. Kavárna

hudba

Kluci, Burning Steps, Sorry Holka, Atomy Nevadí

Datum

Středa 22.2.2023, 19:00

Cena

180 Kč v předprodeji / 250 Kč na místě

předprodej v síti GoOut

Jedinečné setkání čtyř spřátelených kapel ze Sudet. Žánrově se bude večer pohybovat mezi punk/rockem, ravem, elektrem, noisem, ale také i českými texty.

VYSTOUPÍ:
BURNING STEPS – punk/rock – Most/Praha
Kluci minulý rok oslavili 15 let na scéně. Za ta léta si prošli značným vývojem, který se ustálil na melodickým punk rocku, což potvrzuje i jejich poslední vydané EP Sight & Sound, které vydali před 2 lety. Kluci pochází ze severského Mostu, ale většina z nich působí již v Praze.

KLUCI – rave/electro/punk – Broumov
KLUCI se ukáží v Praze více jak po 3 letech. Opět se můžete těšit na jejich energickou show. Klukům se za tu dobu stihli narodit 3 potomci, stále organizují svůj festival u Broumova, odkud pochází. Vydali ale také nový track „Co zbylo“, ke kterému natočili klip a který sklízí samé úspěchy. Kdo má rád synťáky, kytary, oldskůl rap nebo třeba kapely Beastie Boys nebo The Death Set, nesmí chybět.

SORRY HOLKA – noise/rock – Teplice
Melodická kytarovka s nádechem devadesátek z krušných severočeských Teplic. Chytlavé české texty, vazbící kytary,  trochu Pixies, trochu Dinosaur Jr. nebo Sonic Youth. Sorry Holka jsou na scéně od roku 2015 a za tu dobu u nich došlo k pár změnám za bicíma.

ATOMY NEVADÍ – alternative/ rock – Litvínov
Spojují indie rock s psychadelií, loví češtinu ze špinavých vod anglicismů a současně pěstují svoje přátelství tří kluků z malýho města, ve kterým panuje kolektivní deprese. I tohle a mnohem víc prosakuje do jejich tvorby.